Soběstačné bydlení

Fotovoltaika

Rekuperace

Tepelná čerpadla

Reference

Kontakt

Copyright Project Zero 2020,
všechna práva vyhrazena.

DŘEVOSTAVBY A SOBĚSTAČNÉ DOMY

Zavřete na chvíli oči a představte si dům v teplých přírodních barvách uprostřed zeleně. Dům plný radosti, klidu k odpočívání, který je nekonečný zdroj inspirace. Navíc dům, který je soběstačný – čerpá obnovitelnou energii ze země, vzduchu a slunce, zatímco se jeho obyvatelé věnují koníčkům a blízkým, na kterých jim záleží. Domov plný soběstačného a harmonického života. Děti v takovém domě vyrůstají v přírodě s ekologickým myšlením, které v jejich náhledu na život dokáže zázraky…

Již můžete otevřít oči. Máme pro vás jednu skvělou zprávu – není to sci-fi. Takový ostrov pozitivní životní energie můžete pro svoji rodinu začít zařizovat klidně ihned. Naší filozofií je totiž spojovat v celek obnovitelné zdroje, moderní design a ekologickou, soběstačnou výstavbou. Žít zodpovědně, a především soběstačně a harmonicky s okolní přírodou můžete díky našim dřevostavbám klidně již zítra.

Vydejte se s námi na dráhu vašeho soběstačného bydlení – ať již si vyberete od naší společnosti připlavené domy na klíč nebo nám zadáte požadavek na dřevostavbu podle vašich představ, jedno je jisté: díky vašemu rozhodnutí a našemu know-how jste vykročili na novou, pozitivní cestu vaším životem.

 

VÝHODY DŘEVOSTAVEB

PROČ SOBĚSTAČNÝ DŮM?

 • Energeticky soběstačný dům je nezávislý na zdrojích energie a je CO2 neutrální
 • Generuje přebytek energie v létě, dodává energii v zimě
 • Ekologické bydlení vás zbaví konzumních návyků dnešní společnosti.
 • Bydlení v souladu s přírodou se stane vaším ostrovem pro klidnou práci pracovat a čerpání energie

PROČ DŘEVOSTAVBA?

 • Dřevostavba dýchá teplem a skvěle pracuje se změnami počasí
 • Vysoká variabilita stavebního materiálu znamená krátkou dobu výstavby
 • Dřevostavba výborně tepelně izoluje, je ideální na pasivní domy, jejichž náklady na vytápění mohou být až o 90 % nižší než u zděných domů
 • Dřevostavba není vázána na počasí a se stavbou je prakticky možné začít kdykoliv

HOTOVÉ SOBĚSTAČNÉ DOMY NA KLÍČ OD PROJECT ZERO

the one

THE ONE je soběstačný dům určený pro menší, max. čtyřčlennou rodinu. Má vše, co k životu potřebujete: zelenou střechu pro zajištění ideálního mikroklima, centrální řízené větrání pomocí rekuperace, tepelné čerpadlo s teplovodním podlahovým vytápěním, 1 – fázovou solární elektrárnu s bateriovým systémem, zateplení z ekologicky šetrných materiálů a mnoho dalšího. Přesvědčte se sami…

  the TWO

  THE TWO je velký dům určený pro větší rodinu nebo i dvě rodiny. Má vše, co k životu potřebujete: zelenou střechu pro zajištění ideálního mikroklima, centrální řízené větrání pomocí rekuperace, tepelné čerpadlo s teplovodním podlahovým vytápěním, 3 – fázovou solární elektrárnu s bateriovým systémem, zateplení z ekologicky šetrných materiálů a mnoho dalšího. Přesvědčte se sami…

  DŘEVOSTAVBA NA PŘÁNÍ

  Oproti předem jasně definovatelným domům na klíč představují dřevostavby na klíč nekonečnou paletu možností. Díky našemu letitému know-how vám rádi postavíme vysněný dům podle vašeho návrhu dispozic, tvarů, barev i materiálů. Napojíme ho na libovolné soběstačné technologie a zajistíme i potřebnou administrativu. Dokážeme zaštítit celý projekt od jeho počátku – návrhy architektonických studií/urbanizace, přes realizaci výstavby až po technologické zabezpečení objektu.

   INTERIÉR DŘEVOSTAVEB A SOBĚSTAČNÝCH DOMŮ

   Dřevo je nenahraditelný přírodní materiál. Splňuje všechno to, co pokládáme za dokonalé: teplý povrch, krásné barevné tóny a harmonickou originální strukturu.

   Dřevo je královský materiál a se stejnou pokorou k němu také přistupujeme.
   Dřevěný interiér je příjemný nejen na dotek, ale lahodí i oku. Naši architekti ho zbožňují – je vhodný nejen jako pevný stavební materiál, ale zároveň umožňuje nespočet interiérových variant až do posledního detailu. Od tradičních dekorů až po minimalistické moderní architektonické prvky. Spolu s vhodnou údržbou si dřevo dokáže po staletí uchovat svoji pevnost, svěžest i krásnou barvu.

   MATERIÁLY DŘEVOSTAVEB A SOBĚSTAČNÝCH DOMŮ

   Používané materiály jsou alfou a omegou soběstačného domu či dřevostavby. Používáme všechny homologované materiály určené ke stavbě dřevostaveb, v žádném případě nevyužíváme exotické dřevo z tropických pralesů či jiných míst, kde není zaručena trvale udržitelné lesní hospodářství.
   Dřevovláknité desky a jiné vrstvené materiály na našich stavbách jsou lepeny výhradně ekologickými lepidly bez ftalátů a PVC bez jakýchkoliv škodlivých výparů. Dřevostavba má veškeré certifikace pro nezávadnost objektu, přičemž některé materiály nesou dokonce označení BIO.

   Reference a realizace

   Máme za sebou celou řadu úspěšných realizací a hotových projektů, hovoří za nás reference našich spokojených klientů.

   Realizace od Projektu Zero byla výtečná již od prvních návrhů, výsledná soběstačná dřevostavba mě potom vyloženě nadchnula. Netušil jsem, že se kvalita života naší rodiny může změnit jenom samotným bydlením. Máme nyní více klidu k načerpání energie, domácí pohodu a to vše s vědomím, že máme soběstačné bydlení a neničíme přírodu našim dětem.

   Ing. Michal Kratochvíl, CEO Gumotex Beroun

   Návrh a realizace RD Dubravka, Slovensko

   Realizace RD Borinka, Slovensko

   Realizace RD, Švýcarsko

   Project ZERO – soběstačný dům The One

   Návrh a realizace RD Devin, Slovensko

   Project ZERO – soběstačný dům The Two

   Služby v ceně

   Zajišťujeme vše od návrhu až po realizaci a na rozdíl od konkurence poskytujeme balík klíčových služeb již v ceně:

   Umíme vyřídit dotace na pasivní dům nebo nízkoenergetickou stavbu – dokážeme vám ušetřit až 700.000 Kč!

   • až 450.000 Kč na dům
   • až 150.000 Kč na fotovoltaiku
   • až 35.000 Kč na dešťovou vodu
   • až 1000 Kč/m² zelené střechy

   Kontakt

   Project ZERO, s.r.o.

   Sportovní 917/3
   742 21 Kopřivnice

   Email: info@projectzero.cz
   Tel.: +420 777 092 689

   IČ: 09090703
   DIČ: CZ09090703

   Společnost Project ZERO, s.r.o. zapsaná u Krajského soudu v Ostravě sp. C, zn. 82000

   Kontaktní formulář


   web vytvořil noConcept

   × Whats App